Zenruba Tesettür Tel: 0850 3048216 Zenruba.com Üye Kaydı Zenruba.com Üye Girişi  
 
 
 
 
 
 
Zenruba.com  
  Favori Ürünleriniz
 

0,00 TL

 
 
 
 
İpekdal, İpekdal Tesettür Markası, İpekdal Marka Tesettür Giyim Ürünleri - Zenruba.com
İpekdal Markası
Sektöre giriş yaptığı ilk sene olan 1998 yılından bu yana ürettiği kaliteli ürünler ile farkını her zaman ortaya koymayı başaran İpekdal bugün geldiği noktada tesettür giyimin en büyük markalarından biri olmayı başarmış durumdadır. Genç tesettür giyim modelleri başta olmak üzere son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka elbise modellerinde yaptığı küçük detay dokunuşları ile tanınmaktadır. Şık olmak isteyen tesettürlü bayanların vazgeçemediği markalar arasında bulunan İpekdal tesettür kombinleri için de seçenekler sunmakta ve bu sayede günlük kombin yaparken zorlanan bayanların daha rahat bir şekilde ne giyeceklerine karar vermelerini sağlamaktadır. Online tesettür giyim alışverişi imkânı sunan zentesettur.com üzerinden markanın yeni sezon ürünleri satışa sunulmaktadır.

Sitemizde 0 farklı İpekdal ürünü var,
Toplam 0 Sayfa ve Şuan 1. Sayfadasınız
 


Aradığınız Kriterlerde Ürün Bulunamadı

İpekdal Kapalı Giyim Modelleri İpekdal Tesettür Giyim Modelleri İpekdal Tesettürlü Elbise Modelleri İpekdal Tesettür Tunik Modelleri İpekdal Tesettür Elbise Modelleri İpekdal Tesettür Dış Giyim Modelleri İpekdal Tesettür Ferace Modelleri İpekdal Tesettür Abiye Modelleri İpekdal Kapalı Abiye Modelleri İpekdal Tesettür Takım Modelleri İpekdal Tesettür Üst Giyim Modelleri İpekdal Tesettür Yelek Modelleri

 
Özel alışveriş sitesi ZENRUBA.com 'da ücretsiz iade, güvenli alışveriş ve güvenli ödemeyle alışveriş keyfini doyasıya yaşayın.
 
Çalıştığımız Kredi Kartları
 
 
 
 
 
 
  Tesettür Giyim | Zenruba.com Bey Yazılım | Beyyazilim.com