Limon Tuz Karabiber Bakın Nelere İyi Geliyor

0
1242

İyileşme üçlüsü! Tuz, karabiber ve limonun iyi olduğu hastalıklar

Tuz karabiber ve limonunu sadece salatalarla değil aynı zamanda şifa amaçlı çeşitli hastalıklarla da kullanabilirsiniz. Tuzlu biber ve limon üçlüsünün iyi olduğu hastalıklar …

Aslında, dünyadaki birçok insan günlük rahatsızlığı tedavi etmek için bu maddeleri kullanıyor. İnsanlar son zamanlarda çeşitli kimyasalları denemek için doğal ev yapımı ilaçları kullanmaya çalışıyorlar. Şifalı doğal ilaçların bazıları limonlu biber ve tuz …

Boğaz ağrısı

Bir bardak taze sıkılmış limon suyunda yarım çay kaşığı karabiber ve 1 çay kaşığı deniz tuzu ekleyin. Bu karışımla her gün karıştırın, boğaz ağrısının gittiğini göreceksiniz.

Tıkalı burun

Burun tıkanıklığından hapşırırsınız. Eşit miktarda karabiber, tarçın, kimyon ve kakule tohumu karıştırın. Karışımı yavaşça koklayın. Hapşırırken, burnun tıkanıklığından geçer.

Mide bulantısı

Yarım karabiber ve tuz ekleyin ve limon bu şekilde tüketin. Mide bulantınızın geçtiğini fark edeceksiniz.

Diş ağrısı

Yarım çay kaşığı toz biber ve karanfil yağı karıştırın. Karışımı dişlerin ağrı bölgesine uygulayın. Ağrının kısa sürede azaldığını göreceksiniz.

Aynı zamanda, dişlerinizi günde iki kez fırçalamayı unutmayın. Diş temizliğine dikkat ettiğinizde dişeti önlemek için en iyi yoldur. . Şekerli veya asidik gıdalardan kaçınmak da önemlidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.