Kadınlar erkeklere göre daha uzun yaşıyor!

0
1357

Kadınlar erkeklerden daha fazla yaşıyor. Genel anlamda kadınların sürekli her sorunda hastaneye gidip kontrol altına alındığını ancak erkeklerin daha çok acılarını ve rahatsızlıklarını içlerine atıp, sigara ile rahatlamak istedikleri bir kültürel düşünce olduğunu biliyoruz.

Kadınların tüm dünya genelinde erkeklere göre 3-5 yıl daha fazla yaşamlarının olduğunu fark ediyoruz. Birçok analiz ve açıklamalar neticesinde, erkeklere kıyasla neden daha fazla yaşadıkları araştırıldı. Kadınların özellikle hastane konusunda ve sağlık konusunda daha gayretli ve gerekli adımları uyguladığı fark edildi.

Konu erkeklere gelince ise kültürel yapı veya düşünceden olsa gerek, acılarının dışa vurulmaması gibi rahatsızlıklarında ise sigara ve alkole başvurup, hastaneye gitmeme gibi bir kültürel düşünceye sahip oldukları dünya genelinde biliniyor.

Özellikle erkek adam ağlamaz kültürü bu yaşamı çok fazla azaltıyor!

Konu erkekler ağlamaz durumu olunca, sürekli kendini sıkmalar ve içeriye atıp şişme durumları meydana geliyor. Ağlamak insanı rahatlatırken, kadınlar rahatlıyor ancak erkeklerin kendilerini sıktığını durum kendilerinin aslında hem rahatsızlığı hemde rahatsız eden önemli bir faktör.

Erkeklerin ağlaması normal karşılanmalı ve sigara alkol yerine hastanelere başvurmaları gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.