Zenruba Tesettür Tel: 0850 3048216 Zenruba.com Üye Kaydı Zenruba.com Üye Girişi  
 
 
 
 
 
 
Zenruba.com  
  Favori Ürünleriniz
 

0,00 TL

 
 
 
 
Zenruba.com - Zenruba Tesettür, Tesettür, Tesettür Elbise, Uygun Tesettür, Tunik, Tesettür Abiye, Tesettür Giyim Modelleri
 

Zenruba.com Kimdir


HAKKIMIZDA

Zenruba.com Akıllı alışveriş sisteminin parçası olarak 2015 yılının başlarında muhafazakar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına kurulmuştur. Sektördeki güvensizlik olgusunu oluşturan tüm etkenleri analiz ederek güvenli bir alışveriş ortamı yaratarak kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmıştır. İnternet üzerindeki bilgi birikimlerimizi zenruba.com sitesi üzerinde birleştirerek, güvenli alışverişin yanı sıra, uygun fiyata alabileceğiniz tüm kaliteli ürünleri bir araya toplayarak tüketiciye çok çeşitlilik kazandırmıştır.

Sektörde çeşitlilik haricinde, modayı ve sezonu takip ederek yeni kreasyonlara ayak uydurmak da ayrı bir zanaat olarak uğraş gösterdiğimiz kıstaslar arasında yer almaktadır. Üreticiler ile sürekli toplantılar yaparak müşterinin isteklerini yerine getirmeyi ilke olarak kabul etmektedir.


ZENRUBA KİMDİR?

Zenruba’nın en önemli odağı insandır. Takım ruhuyla birlikte genel Zenruba konseptini benimseyen ekibimiz, tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata tamamiyle müşteri odaklı çalışıyoruz.

Zenruba , 2015 yılından bu yana sürekli gelişerek bayan giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip , işini bilen,eğitimli,deneyimli ,birikimli insan kaynağı ile yoluna devam ediyoruz.

Markalaşma adına yaptığımız çalışmalarda , müşterilerin memnuniyetini ve kaliteyi uygun fiyatlarla yansıtmayı en önemli hizmetlerimiz olarak görüyoruz.


 

 
Özel alışveriş sitesi ZENRUBA.com 'da ücretsiz iade, güvenli alışveriş ve güvenli ödemeyle alışveriş keyfini doyasıya yaşayın.
 
Çalıştığımız Kredi Kartları
 
 
 
 
 
 
  Tesettür Giyim | Zenruba.com Bey Yazılım | Beyyazilim.com